Eredmények | Info-feed | Zárórendezvény
Elindult a vb forró drótja: +36/1-90-70-500

Vízilabda: 20 óra 10-kor kezdenek a magyar válogatottak

0 0

Elkövetkezendő események

Percről percre

Az Egyesült Államok csapata nyerte a férfi 4x100m vegyesváltót

Az Egyesült Államok csapata nyerte a női 4x100m vegyesváltót

HOSSZÚ Katinka (HUN) nyerte a női 400m vegyest

LACOURT Camille (FRA) nyeri a férfi 50m hátat

SJOSTROM Sarah (SWE) világbajnok lett női 50m gyorson

KALISZ Chase (USA) nyerte a férfi 400m vegyes döntőt

KING Lilly (USA) nyerte a női 50m mellet

Férfi óriás toronyugrás eredmények: 1. Steve Lo Bue (USA) 397.15 2. Michal Navratil (CZE) 390.90 3. Alessandro De Rose (ITA) 379.65

LEDECKY Katie (USA) világbajnok lett 800m gyorson

SJOSTROM Sarah (SWE) világrekordot úszott a női 50m gyors középdöntőjében

Még több

Jegyek

Váltsd meg a jegyet több mint 200 esemény valamelyikére. Éld át testközelből a sportolók sikereit!

Tovább a jegyvásárlásra

OpenWeatherMap.org

Budapest

29.3 ° 17 km/h
29.8 ° 14 km/h
31 ° 2 km/h
30.3 ° 6 km/h
30.6 ° 6 km/h
28.3 ° 11 km/h
26.9 ° 10 km/h


OpenWeatherMap.org

Balatonfüred

26 ° 17 km/h
27.6 ° 15 km/h
28.2 ° 5 km/h
27.4 ° 8 km/h
28.7 ° 1 km/h
27.2 ° 11 km/h
24.7 ° 8 km/h

A 17. FINA Világbajnokság sorsolását követően lezajlottak az egyeztetések, ezek alapján a magyar férfi- és női válogatott 20 óra 10 perckor kezdi minden csoportmérkőzését a vb-n.

A magyar válogatottak tehát a napi programban az utolsó előtti mérkőzésen ugranak vízbe. Mindaddig, amíg a magyar csapatok győztesen továbbjutnak, megmarad ez az időpont a tervek szerint (egészen pontosan a kieséses szakaszban 20.30 a kezdési időpont, a helyosztókon vereség esetén már nincs kiemelt kezdési időpont, így itt további egyeztetések lehetnek a menetrendről).

A magyar női válogatott Japán ellen kezd július 16-án 20.10-kor, a férfiak július 17-én Ausztrália ellen mutatkoznak be.

Az első napi mérkőzések 9.30-kor indulnak, a délutáni/esti program első meccse 17.30-kor kezdődik. Délelőtt és délután is négy-négy mérkőzés szerepel a programban a csoportmérkőzések során, a jegyeket is ennek megfelelően lehet majd megvenni (hamarosan megnyílnak majd a lehetőségek az újabb jegyvásárlásra, minden sportágban).

A világbajnokság jegyértékesítései partnerénél, az Eventimnél a sorsolás alakulása miatt lehetőség nyílik a vízilabdatorna valamely eseményére szóló jegyet visszaváltani (cserére nincs lehetőség), március 15-ig, a cég valamelyik jegyirodájában kell ezt kezdeményezni.

A női torna csoportjai:

A-csoport: Olaszország, Brazília, Kanada, Kína
B-csoport: Új-Zéland, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Államok
C-csoport: Japán, Hollandia, Magyarország, Franciaország
D-csoport: Ausztrália, Oroszország, Kazahsztán, Görögország

Július 16., vasárnap:

Olaszország–Kanada - 9.30
Brazília–Kína - 10.50
Új-Zéland–Spanyolország - 12.10
Dél-Afrika–Egyesült Államok - 13.30
Hollandia–Franciaország - 17.30
Ausztrália–Kazahsztán - 18.50
Japán–Magyarország – 20.10
Oroszország–Görögország - 21.30

Július 18., kedd:

Egyesült Államok–Spanyolország - 9.30
Új-Zéland–Dél-Afrika - 10.50
Japán–Hollandia - 12.10
Görögország–Kazahsztán - 13.30
Ausztrália–Oroszország - 17.30
Kína–Kanada - 18.50
Franciaország–Magyarország - 20.10
Olaszország–Brazília - 21.30

Július 20., csütörtök:

Japán–Franciaország - 9.30
Ausztrália–Görögország - 10.50
Oroszország–Kazahsztán - 12.10
Olaszország–Kína - 13.30
Brazília–Kanada - 17.30
Új-Zéland–Egyesült Államok - 18.50
Hollandia–Magyarország – 20.10
Dél-Afrika–Spanyolország - 21.30

Július 22., szombat:

A nyolc közé jutásért:

A 13-16. helyért - 10.30
A 13-16. helyért - 12.00

A2-B3 - 17.30
A3-B2 - 19.00
C2–D3 - 20.30
C3–D2 - 22.00

Július 24., hétfő:

Negyeddöntő:

A 15. helyért - 9.30
A 13. helyért - 10.50
A 9-12. helyért - 12.10
A 9-12. helyért - 13.30

A1–C2/D3 - 14.50
B1– C3/D2 - 16.10
C1– A2/B3 - 20.30
D1–A3–B2 - 22.00

Július 26., szerda:

A 11. helyért - 10.30
A 9. helyért - 12.00
Az 5-8. helyért - 13.30
Az 5-8. helyért - 15.00

Elődöntő:

A1–C2/D3 győztese–B1–C3/D2 győztese - 20.30
C1– A2/B3 győztese–D1–A3–B2 győztese - 22.00

Július 28., péntek:

A 7. helyért - 12.00
Az 5. helyért - 13.30
A 3. helyért - 15.00
Döntő - 20.30

A férfitorna csoportjai:

A-csoport: Brazília, Montenegró, Kazahsztán, Kanada
B-csoport: Franciaország, Ausztrália, Olaszország, Magyarország
C-csoport: Spanyolország, Szerbia, Görögország, Dél-Afrika
D-csoport: Egyesült Államok, Japán, Horvátország, Oroszország

Július 17., hétfő:

Brazília–Kazahsztán - 9.30
Montenegró–Kanada - 10.50
Franciaország–Olaszország - 12.10
Spanyolország–Görögország - 13.30
Szerbia–Dél-Afrika - 17.30
Egyesült Államok–Horvátország - 18.50
Ausztrália–Magyarország – 20.10
Japán–Oroszország - 21.30

Július 19., szerda:

Franciaország–Ausztrália - 9.30
Dél-Afrika–Görögország - 10.50
Spanyolország–Szerbia - 12.10
Oroszország–Horvátország - 13.30
Egyesült Államok–Japán - 17.30
Kanada–Kazahsztán - 18.50
Magyarország–Olaszország – 20.10
Brazília–Montenegró - 21.30

Július 21., péntek:

Spanyolország–Dél-Afrika - 9.30
Szerbia–Görögország - 10.50
Egyesült Államok–Oroszország - 12.10
Japán–Horvátország - 13.30
Brazília–Kanada - 17.30
Montenegró–Kazahsztán - 18.50
Franciaország–Magyarország – 20.10
Ausztrália–Olaszország - 21.30

További program:

Július 23., vasárnap:

A nyolc közé jutásért:

A 13-16. helyért - 10.30
A 13-16. helyért - 12.00

A2-B3 - 13.30
A3-B2 - 15.00
C2–D3 - 20.30
C3–D2 - 22.00

Július 25., kedd:

Negyeddöntő:

A 15. helyért - 9.30
A 13. helyért - 10.50
A 9-12. helyért - 12.10
A 9-12. helyért - 13.30

A1–C2/D3 - 14.50
B1– C3/D2 - 16.10
C1– A2/B3 - 20.30
D1–A3–B2 - 22.00

Július 27., csütörtök:

Elődöntő:

A 11. helyért - 10.30
A 9. helyért - 12.00
Az 5-8. helyért - 13.30
Az 5-8. helyért - 15.00

A1–C2/D3 győztese–B1–C3/D2 győztese - 20.30
C1– A2/B3 győztese–D1–A3–B2 győztese - 22.00

Július 29., szombat:

A 7. helyért - 12.00
Az 5. helyért - 13.30
A 3. helyért - 15.00
Döntő - 20.30

Az egyenes kieséses szakasz időpontjai még változhatnak.

-d-