Elkezdődött a jegyértékesítés! A jegyvásárlási felülethez kattintson ide!

Szűrés

Összes

2017. július 19.

13:30 - 14:35 Férfi csapat D csoport 2. forduló: Oroszország – Horvátország (Csoportmérkőzés)

15:30 - 17:00 Férfi 3m műugrás (Elődöntő)

17:30 - 18:35 Férfi csapat D csoport 2. forduló: Egyesült Államok – Japán (Csoportmérkőzés)

18:30 - 20:00 Női 10m toronyugrás (Döntő)

18:50 - 19:55 Férfi csapat A csoport 2. forduló: Kanada–Kazahsztán (Csoportmérkőzés)

19:00 - 22:00 Szabad gyakorlat csapat (Selejtező)

20:10 - 21:15 Férfi csapat B csoport 2. forduló: Magyarország – Olaszország (Csoportmérkőzés)

21:30 - 22:35 Férfi csapat A csoport 2. forduló: Brazília – Montenegró (Csoportmérkőzés)

2017. július 20.

09:30 - 10:35 Női csapat C csoport 3. forduló: Japán – Franciaország (Csoportmérkőzés)

10:00 - 12:30 Női 3m műugrás (Selejtező)

10:00 - 11:15 Csapat 5km Csapatverseny (Döntő)

10:50 - 11:55 Női csapat D csoport 3. forduló: Ausztrália – Görögország (Csoportmérkőzés)

11:00 - 12:30 Szabad gyakorlat duett (Döntő)

12:10 - 13:15 Női csapat D csoport 3. forduló: Oroszország – Kazahsztán (Csoportmérkőzés)

13:30 - 14:35 Női csapat A csoport 3. forduló: Olaszország – Kína (Csoportmérkőzés)

15:30 - 17:00 Női 3m műugrás (Elődöntő)

17:30 - 18:35 Női csapat A csoport 3. forduló: Brazília – Kanada (Csoportmérkőzés)

18:30 - 20:00 Férfi 3m műugrás (Döntő)

18:50 - 19:55 Női csapat B csoport 3. forduló: Új-Zéland–Egyesült Államok (Csoportmérkőzés)

19:00 - 20:30 Szabad gyakorlat szabad kombináció (Selejtező)

20:10 - 21:15 Női csapat C csoport 3. forduló: Hollandia–Magyarország (Csoportmérkőzés)

21:30 - 22:35 Női csapat B csoport 3. forduló: Dél-Afrika – Spanyolország (Csoportmérkőzés)

2017. július 21.

08:30 - 15:00 Férfi 25km (Döntő)

08:30 - 15:00 Női 25km (Döntő)

09:30 - 10:35 Férfi csapat C csoport 3. forduló: Spanyolország–Dél-Afrika (Csoportmérkőzés)

10:00 - 12:30 Férfi 10m toronyugrás (Selejtező)

10:50 - 11:55 Férfi csapat C csoport 3. forduló: Szerbia – Görögország (Csoportmérkőzés)

11:00 - 12:30 Szabad gyakorlat csapat (Döntő)

12:10 - 13:15 Férfi csapat D csoport 3. forduló: Egyesült Államok – Oroszország (Csoportmérkőzés)

13:30 - 14:35 Férfi csapat D csoport 3. forduló: Japán – Horvátország (Csoportmérkőzés)