Elkezdődött a jegyértékesítés! A jegyvásárlási felülethez kattintson ide!

Szűrés

Összes

2017. július 17.

13:00 - 14:45 Férfi 10m szinkron toronyugrás (Selejtező)

13:30 - 14:35 Férfi csapat C csoport 1. forduló: Spanyolország – Görögország (Csoportmérkőzés)

16:00 - 17:15 Női 3m szinkron műugrás (Döntő)

17:30 - 18:35 Férfi csapat C csoport 1. forduló: Szerbia – Dél-Afrika (Csoportmérkőzés)

18:00 - 19:30 Technikai gyakorlat vegyes duett (Döntő)

18:30 - 20:00 Férfi 10m szinkron toronyugrás (Döntő)

18:50 - 19:55 Férfi csapat D csoport 1. forduló: Egyesült Államok–Horvátország (Csoportmérkőzés)

19:00 - 21:30 Szabad gyakorlat szóló (Selejtező)

20:10 - 21:15 Férfi csapat B csoport 1. forduló: Ausztrália – Magyarország (Csoportmérkőzés)

21:30 - 22:35 Férfi csapat D csoport 1. forduló: Japán – Oroszország (Csoportmérkőzés)

2017. július 18.

09:30 - 10:35 Női csapat B csoport 2. forduló: Egyesült Államok – Spanyolország (Csoportmérkőzés)

10:00 - 12:30 Női 10m toronyugrás (Selejtező)

10:00 - 12:15 Férfi 10km (Döntő)

10:50 - 11:55 Női csapat B csoport 2. forduló: Új-Zéland – Dél-Afrika (Csoportmérkőzés)

11:00 - 12:30 Technikai gyakorlat csapat (Döntő)

12:10 - 13:15 Női csapat C csoport 2. forduló: Japán – Hollandia (Csoportmérkőzés)

13:30 - 14:35 Női csapat D csoport 2. forduló: Görögország – Kazahsztán (Csoportmérkőzés)

15:30 - 17:00 Női 10m toronyugrás (Elődöntő)

17:30 - 18:35 Női csapat D csoport 2. forduló: Ausztrália – Oroszország (Csoportmérkőzés)

18:30 - 20:00 3m / 10m Csapatverseny (Döntő)

18:50 - 19:55 Női csapat A csoport 2. forduló: Kína–Kanada (Csoportmérkőzés)

19:00 - 21:30 Szabad gyakorlat duett (Selejtező)

20:10 - 21:15 Női csapat C csoport 2. forduló: Franciaország – Magyarország (Csoportmérkőzés)

21:30 - 22:35 Női csapat A csoport 2. forduló: Olaszország – Brazília (Csoportmérkőzés)

2017. július 19.

09:30 - 10:35 Férfi csapat B csoport 2. forduló: Franciaország – Ausztrália (Csoportmérkőzés)

10:00 - 11:15 Női 5km (Döntő)

10:00 - 12:30 Férfi 3m műugrás (Selejtező)

10:50 - 11:55 Férfi csapat C csoport 2. forduló: Dél-Afrika – Görögország (Csoportmérkőzés)

11:00 - 12:30 Szabad gyakorlat szóló (Döntő)

12:10 - 13:15 Férfi csapat C csoport 2. forduló: Spanyolország – Szerbia (Csoportmérkőzés)